👤

Pentru 3 ciocolate și 3 pachete de biscuiți s-au plătit 21 de lei, iar pentru 3 ciocolate și 4 pachete
de biscuiți s-au plătit 24 de lei. Cât costă un pachet de biscuiți? Dar o ciocolată?
Va rooggg dau coroana (prin metoda grafica​


Răspuns :

Răspuns:

e usoara

Explicație:

shrnlgalfkrvijev9xbejg

Vă mulțumim că ați vizitat site-ul nostru web care acoperă despre Evaluare Națională: Matematică. Sperăm că informațiile furnizate v-au fost utile. Nu ezitați să ne contactați dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență suplimentară. Ne vedem data viitoare și nu ratați să marcați.


Zone Alte intrebari