👤

2.Daca 6 caiete si 2 pixuri costa 25 de lei, atunci un pix si 3 caiete costa?

va roggggg este urgenttt va dau coroana ​


Răspuns :

Vă mulțumim că ați vizitat site-ul nostru web care acoperă despre Matematică. Sperăm că informațiile furnizate v-au fost utile. Nu ezitați să ne contactați dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență suplimentară. Ne vedem data viitoare și nu ratați să marcați.


Zone Alte intrebari