VA rog formulări o problemă după asta
URGENT!!!!!!
![VA Rog Formulări O Problemă După Asta URGENT class=](https://ro-static.z-dn.net/files/dbd/691b271c08065d7cc519e8019df8691d.jpg)
Răspuns:
un kilogram de cireșe costa 13 lei. Andreea a cumpărat 4 kg de cirese. Cât a platit cele pt 4 kg?