Pentru 5 jocuri Puzzle s a platit cu 2 lei mai mult decat pentru 3 cuburi Rubik.Afla cati lei costa un cub si cat costa un joc,daca este mai scump cubul decat jocul cu 4 lei.
Vă mulțumim că ați vizitat site-ul nostru web care acoperă despre Matematică. Sperăm că informațiile furnizate v-au fost utile. Nu ezitați să ne contactați dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență suplimentară. Ne vedem data viitoare și nu ratați să marcați.